info@sanasport.cz Odpovíme do 24 hodin

Co jsme dříve dělali, teď neděláme, ale zase dělat budeme!

23. 07. 2023
Mluvíme samozřejmě o všemožných projektech nad rámec běžné činnosti. Dříve jsme byli v jednom kole, abychom vám mohli přinášet názory zkušených sportovců v čele s běžci. Pak to trochu opadlo.
Co jsme dříve dělali, teď neděláme, ale zase dělat budeme!


Můj první běh

Jsme rádi, že spousta z vás stále nachází poučení například v našem největším videoprojektu Můj první běh. I když jsou tato videa pár let stará, moudrost a zkušenosti z nich nevyprchaly. Pořád v nich najdete spoustu užitečných tipů jak začít běhat, jak se neustále zlepšovat i na co si dát bacha.

Tuhle kompletní školu běhu máte samozřejmě zadarmo. Patří všem, co milují aktivní pohyb a chtějí svému tělu skrze pohyb a sport dát možnost bezpodmínečného zdraví.

Kdo by o tom ještě nevěděl, do budoucna připravujeme nové díly, ve kterých se do detailu ponoříme do běžecké problematiky a ukážeme také nejnovější technologie. Protože technologie se nevyhýbají ani tak přirozenému pohybu, jako je běh.

MŮJ PRVNÍ BĚH


bota roku

Bota roku

Pamatujete na ni? Stovky z vás vyzkoušely běžecké boty a zapisovaly své názory. Celkem jsme každý rok testováním naběhali přes 5500 kilometrů. To už je pořádná štreka. U testovaných modelů jste hodnotili několik faktorů jako pohodlí, prodyšnost, hmotnost, vzhled a celkový dojem. Někdy bylo vítězství jasné, někdy to bylo jen o chlup. Ale vždycky to s vámi byla prča!

Je dobře, že tato celorepubliková anketa pomáhala běžcům s výběrem nových bot na silnici i do terénu, ale mnohem důležitější je, že jste si tréninky a testovačky užívali a bavili se při nich. My totiž také!

A nebojte se, Bota roku nebyla o bezmyšlenkovitém vyplňování kartiček. Na celé testování vždy dohlíželi zkušení ultramaratonci, kteří všem pomohli vyhodnotit, zda jim bota seděla na 10 z 10, nebo jen na 9 z 10.

BOTA ROKU


Běhám zdarma

No jasně, běhali jste i úplně zdarma. Když jste nasdíleli fotky z aktivního pohybu a nasbírali nejvíce lajků, dostali jste od nás běžeckou výbavu. Jednu dobu jsme skoro nestíhali sledovat, kde všude se náš soutěžní hashtag #behamzdarma objevoval. Ty časy minuly, ale přece není všem dnům konec. Třeba se podobná soutěž zase vrátí, stáli byste o ni?

BĚHÁM ZDARMA


utmb

UTMB: Cesta za snem

Posuneme se dál. Mnohem dál! Ultra-Trail du Mont-Blanc je nejextrémnější závod v terénním běhu v Evropě a do světové špičky rozhodně nemá daleko. Kdo si troufá na 166 kilometrů s celkovým převýšením přes 9400 metrů? My dva takové našli. Víťa a Titus byli amatérští běžci, kteří o dokončení UTMB snili.

No, co v takovou chvíli můžete dělat? Snad jen splašit prostředky, výbavu, co nejvíce slov podpory a vypravit se s nimi absolvovat tuhle šílenost. Tak jsme to udělali.

Bylo úžasné sledovat celý jejich vývoj a doprovázet je na nejtěžší zkoušce života. Doteď nás mrzí, že dokončit závod se podařilo jen jednomu z dvojice. Druhý musel bohužel odstoupit. Škoda, měl na to. Více prozrazovat nebudeme, raději si to celé pusťte ve videu.

UTMB: CESTA ZA SNEM


Co dál?

Další projekty přichází, nebojte se. Musíme jen trochu zmobilizovat síly a pustíme se do toho! Zatím si vyberte nějakou krásnou výbavu, díky které budete mít zase chuť pravidelně aktivně sportovat. V rámci našich 14. Sanasportin k nákupu máte ty nejlepší podmínky - přes 20000 produktů jsme zlevnili až o 75 %.

UKAŽ, CO MÁŠ
Cenová
bomba
Akce zmizí za
3:01:36:57
Mizuno Aero Jacket
-53 % Běžecká bunda Mizuno Aero Jacket
1 117 Kč 2 390 Kč
už jen 3 ks za tuto cenu